فلز کانال مایکروسافت تریلر بازی بازی Crackdown 3

فلز: کانال مایکروسافت تریلر بازی بازی Crackdown 3

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات برانکو می‌ماند چون عاشق کشور عزیزمان ایران و پرسپولیس است

عضو هیات مدیره کلوب پرسپولیس گفت: برانکو می ماند و کارش را با قدرت ادامه می دهد ، این عنوان مورد تاکید وزیر و هیات مدیره کلوب است. 

برانکو می‌ماند چون عاشق کشور عزیزمان ایران و پرسپولیس است

برانکو می ماند چون عاشق کشور عزیزمان ایران و پرسپولیس است

عبارات مهم : ایران

عضو هیات مدیره کلوب پرسپولیس گفت: برانکو می ماند و کارش را با قدرت ادامه می دهد ، این عنوان مورد تاکید وزیر و هیات مدیره کلوب هست.

به گزارش مهر، حمید گرشاسبی، خبر از پرداخت درصدی از مطالبات بازیکنان پرسپولیس ظرف چند ورز آینده داد و گفت: با تلاش و حمایت وزارت ورزش و جوانان بخشی از مطالبات ما از حامی مالی جهت پرداخت درصدی به کادر فنی و بازیکنان دریافت شده است و ظرف امروز و فردا به آنان پرداخت می شود.

برانکو می‌ماند چون عاشق کشور عزیزمان ایران و پرسپولیس است

گرشاسبی ادامه داد: تمرینات پرسپولیس با برنامه و منظم دنبال می شود و هواداران اصلا دلواپس نباشند و با دریافت مجوز حرفه ای گری از کنفدراسیون فوتبال آسیا که با پیگیری مستمر وزیر و رییس فدراسیون فوتبال صورت گرفت از این بابت هم مانند استقلال و تراکتور سازی هم نگرانی نداریم

وی راجع به تمدید قرار داد برانکو ایوانکوویچ گفت: خود من در این مورد با توجه به عملکرد مناسب و مطلوب سرمربی پرسپولیس و رضایت وزیر ورزش و جوانان و هواداران از برانکو، با او جلسه ای خواهم داشت و در نهایت با حضور هیات مدیره برانکو در پرسپولیس می ماند آیا که عاشق کشور عزیزمان ایران و عاشق پرسپولیس است

عضو هیات مدیره کلوب پرسپولیس گفت: برانکو می ماند و کارش را با قدرت ادامه می دهد ، این عنوان مورد تاکید وزیر و هیات مدیره کلوب است. 

گرشاسبی با ابراز تاسف از اتفاق زلزله در غرب کشور و جان باختن هموطنان گفت : هیات مدیره، بازیکنان و کادر فنی هم در غم آنها شریک است و انشاالله فردا صبح در برنامه گل ریزان جامعه ورزش کشور در برابر ورزشگاه شهید شیرودی حاضر خواهیم شد.

واژه های کلیدی: ایران | برانکو | جوانان | بازیکنان | هواداران | پرسپولیس | برانکو ایوانکوویچ | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz